Artykuły

brama garażowa segmentowa

Segmentowe bramy garażowe Nice

Podstawową funkcją bramy garażowej jest zabezpieczenie znajdującego się w garażu samochodu. Nie mniej ważna jest również ochrona pomieszczenia przed zmiennymi temperaturami, komfort obsługi, a także wkomponowanie się w styl architektoniczny budynku.

Automaty do bram Mhouse

Firma Nice Polska Sp. z o.o., wiodący dystrybutor urządzeń automatyki bramowej w Polsce, rozszerzyła swoją ofertę o niezwykle ciekawą, rewolucyjną w swej koncepcji rodzinę siłowników i akcesoriów wspomagających, występującą pod nazwą Mhouse.

Granice posiadłości - ogrodzenie

Ogrodzenie jest wizytówką domu właścicieli, i wiele może powiedzieć o guście i charakterze mieszkańców posesji. Ogrodzenie również musi być w funkcjonalny i bezpieczny sposób zaprojektowane oraz zrealizowane, gdzie będzie wspierać i chronić w codziennym użytkowaniu.

Meble ogrodowe

Kute elementy zdobią każdy ogród, nadają im swoistego, niekiedy rustykalnego charakteru. Te elementy idealnie współgrają z zielenią ogrodu. Krzesła, stoły, fotele, kanapy, rzeźby czy ławki urzekają swoją lekkością, jednak gdy usiłujemy je podnieść, jesteśmy zaskoczeni jego ciężarem.

Siłowniki do bram, krat, rolet

Jednym z obszarów szeroko pojętej dziedziny „automatyki do bram”, oferowanej na naszym rynku przez Nice Polska są siłowniki rurowe, służące do automatyzacji wszelkiego rodzaju rolet okiennych, markiz, żaluzji, jak również bram i krat rolowanych.

Szlabany, Piloty, Karty

Konieczność zarządzania i kontroli ruchu pojazdów na terenie dużych osiedli mieszkaniowych, parkingów, obiektów przemysłowych, niesie potrzebę zamknięcia wjazdu na dany teren za pomocą jednej lub wielu bram automatycznych, lub zapór (szlabanów).

System alarmowy Nice

Nice Polska, wiodący dystrybutor najszerzej pojętej automatyki domowej i przemysłowej w marcu 2010 wprowadził do sprzedaży całkowicie nowy, bardzo ciekawy i innowacyjny produkt, będący naturalnym uzupełnieniem i kontynuacją wciąż rozszerzanej oferty.

Automatyka do bramy

Automatyka do bram

Mróz, padający śnieg, a czasami pośniegowe błoto zalegające na ulicach i podwórkach to te aspekty zimy, z którymi większość z nas chciałaby mieć jak najmniejszą styczność. Szczególnie w momencie, gdy musimy wyjść z rozgrzanego samochodu, by otworzyć bramę i garaż.