Video

Kowal Gwiazd - Krzysztof Rutkowski

Zapraszamy do obejrzenia drugiego odcinka programu "Kowal Gwiazd" z udziałem Krzysztofa Rutkowskiego. Zobacz reakcje znanego polskiego detektywa na nowy zestaw mebli ogrodowych zaprojektowany przez uczestników programu.

Kowal Giwazd - Paweł Deląg

Paweł Deląg to gwiazda drugiego odcinka w drugiej serii programu Kowal Gwiazd. Aktor postanowił pomóc kaliskiej fundacji Nowa Nadzieja, która zajmuje się pomocą na rzecz dzieci zmagających się z autyzmem.
W jaki sposób Paweł Deląg pomógł fundacji i jak dotarł na plan zdjęciowy? Sprawdź już dziś!

Kowal Gwiazd - Michał Koterski

Ruszyła kolejna seria programu Kowal Gwiazd. Gościem pierwszego odcinka jest Michał Koterski, który razem z nami przygotował niespodziankę dla swojej mamy.
Tym razem uczestnicy programu pracowali w kuźni razem z gwiazdą. Mimo psikusów ze strony Michała, nerwów wśród uczestników, udało się z powodzeniem wykuć łóżko dla Pani Iwony.

Kowal Gwizad - Michał Milowicz

Michał Milowicz to kolejny gość programu Kowal Gwiazd. Tym razem para przyjaciół gwiazdy, Wojtek i Agnieszka (zwana Futerkiem) postanowili zrobić niespodziankę Michałowi i dokończyć meblowanie jego stylowej sypialni.

Kowal Gwiazd - BIG CYC

BIG CYC i wielka rowerowa rewolucja! Zespół Big Cyc wraz z kolegami z zespołu Rockaine i Robertem Zawadzkim postanowili wykuć prezent dla ostrowskiego stowarzyszenia cyklistów.

Kowal Gwiazd - Wojciech Bartnik

Gościem  Kowal Gwiazd jest mistrz Wojciech Bartnik. Wojciech postanowił zrobić niespodziankę kuzynowi, który jest dla mistrza wielkim wsparciem.

Bramy Garażowe Firmy Nice

Nice Polska, lider rynku automatyki do bram i rolet posiada w swojej ofercie segmentowe bramy garażowe oraz segmentowe bramy przemysłowe. Zaawansowane technologicznie rozwiązania znajdą zastosowanie zarówno w bramach przydomowych, jak i tych stosowanych w działalności gospodarczej.

Kowal Gwiazd - Alicja Węgorzewska

Jest już dostępny trzeci odcinka programu "Kowal Gwiazd" z udziałem Alicji Węgorzewskiej - Whiskerd. Sprawdź w jaki sposób ekipie programu udało się zaskoczyć największą polską divę.

Kowal Gwiazd - Magda Femme

Magda Femme to gość ósmego odcinka programu Kowal Gwiazd. Tym razem uczestników programu czekało nie lada wyzwanie. Ich zadanie polegało na tym aby z ciężkiego metalu stworzyć projekt delikatnych mebli do dziecięcych pokoi Nel i Wiktora.