Video

Kowal Gwiazd - BIG CYC

BIG CYC i wielka rowerowa rewolucja! Zespół Big Cyc wraz z kolegami z zespołu Rockaine i Robertem Zawadzkim postanowili wykuć prezent dla ostrowskiego stowarzyszenia cyklistów.

Kowal Gwiazd - Krzysztof Rutkowski

Zapraszamy do obejrzenia drugiego odcinka programu "Kowal Gwiazd" z udziałem Krzysztofa Rutkowskiego. Zobacz reakcje znanego polskiego detektywa na nowy zestaw mebli ogrodowych zaprojektowany przez uczestników programu.

Bramy Garażowe Firmy Nice

Nice Polska, lider rynku automatyki do bram i rolet posiada w swojej ofercie segmentowe bramy garażowe oraz segmentowe bramy przemysłowe. Zaawansowane technologicznie rozwiązania znajdą zastosowanie zarówno w bramach przydomowych, jak i tych stosowanych w działalności gospodarczej.

Kowal Giwazd - Paweł Deląg

Paweł Deląg to gwiazda drugiego odcinka w drugiej serii programu Kowal Gwiazd. Aktor postanowił pomóc kaliskiej fundacji Nowa Nadzieja, która zajmuje się pomocą na rzecz dzieci zmagających się z autyzmem.
W jaki sposób Paweł Deląg pomógł fundacji i jak dotarł na plan zdjęciowy? Sprawdź już dziś!

Kowal Gwiazd - Michał Koterski

Ruszyła kolejna seria programu Kowal Gwiazd. Gościem pierwszego odcinka jest Michał Koterski, który razem z nami przygotował niespodziankę dla swojej mamy.
Tym razem uczestnicy programu pracowali w kuźni razem z gwiazdą. Mimo psikusów ze strony Michała, nerwów wśród uczestników, udało się z powodzeniem wykuć łóżko dla Pani Iwony.

Kowal Gwizad - Michał Milowicz

Michał Milowicz to kolejny gość programu Kowal Gwiazd. Tym razem para przyjaciół gwiazdy, Wojtek i Agnieszka (zwana Futerkiem) postanowili zrobić niespodziankę Michałowi i dokończyć meblowanie jego stylowej sypialni.

Kowal Gwiazd - Alicja Węgorzewska

Jest już dostępny trzeci odcinka programu "Kowal Gwiazd" z udziałem Alicji Węgorzewskiej - Whiskerd. Sprawdź w jaki sposób ekipie programu udało się zaskoczyć największą polską divę.

Kowal Gwiazd - Wojciech Bartnik

Gościem  Kowal Gwiazd jest mistrz Wojciech Bartnik. Wojciech postanowił zrobić niespodziankę kuzynowi, który jest dla mistrza wielkim wsparciem.

Kowal Gwiazd - Michał Wiśniewski

Zapraszamy do obejrzenia pierwszego odcinka programu "Kowal Gwiazd" z udziałem Michała Wiśniewskiego. Niespodziankę dla Michała w postaci bramy wjazdowej, przygotowała jego żona, Dominika Tajner-Wiśniewska.